KONST / Litografier / Färglitografi 11887052
nr 1188 7052
Fernandez Arman
(1928-2005), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 104/200, bladets mått: 70x50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 juni 2018
kl 20:53:49
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Fernandez Arman
Läs mer om Fernandez Arman